right

Szkolenia - negocjacje

"Negocjuj, aby zwyciężać"
Jim Thomas

Jednym z podstawowych elementów biznesu są skuteczne negocjacje. Ich istotą jest proces komunikowania się między osobami, w trakcie którego dąży się do osiągnięcia porozumienia satysfakcjonującego wszystkie strony. Negocjacje handlowe zaliczane są także do skutecznych narzędzi, dzięki którym możliwe będzie rozwiązywanie ewentualnych konfliktów z partnerami biznesowymi.

W świecie biznesu wygrywającym jest ten, kto potrafi dobrze i skutecznie negocjować. Dobrego negocjatora charakteryzują takie cechy, jak: skuteczna komunikacja, umiejętność nawiązania bliskiego i rzeczowego kontaktu, kreatywność, znajomość technik i strategii negocjacyjnych, panowanie nad stresem i wykrywanie go, podejmowanie właściwych decyzji, a także interesująca prezentacja siebie oraz swojej oferty. Szkolenia negocjacyjne pozwolą Państwu znacznie podnieść efektywność firmy w osiąganiu zamierzonych rezultatów.

Negocjacje

Poznanie skutecznych technik oraz strategii negocjacyjnych korzystnie wpłynie na umiejętność rozpoznawania i stosownego reagowania na zachowania partnerów negocjacyjnych. Ponadto, dzięki nim odkryjecie Państwo skuteczne techniki perswazji i wywierania wpływu, a także dowiecie się, jak wykryć manipulację i jak jej skutecznie zapobiegać. Przykładowe programy szkoleń: - Top 25 technik manipulacji i obrony przed nimi - ABC skutecznych negocjacji - Sekrety negocjacji, których nie chcą ujawniać na innych szkoleniach Warto zapisać się na szkolenia. Negocjacje to podstawa świadomych działań w biznesie, dzięki którym rozwój i sukces są na wyciągnięcie ręki.

Przykładowe programy szkoleń:

Sprawdź wszystkie obszary szkoleń

Cofnij