right

Sprzedaż/kupno apteki

Specjalizujemy się w usługach konsultingowych w branży farmaceutycznej, szczególnie w pośrednictwie w sprzedaży aptek. Stworzyliśmy tę stronę w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, a także z myślą o wszystkich, których interesuje sprzedaż bądź kupno apteki. Wierzymy, że nasza witryna ułatwi Państwu dotarcie do klientów zainteresowanych Państwa ofertą oraz zawarcie korzystnej transakcji.

foto-apteki

Już nie muszą Państwo tracić czasu na żmudne przeglądanie ogłoszeń typu "sprzedam/kupię aptekę" czy "apteka na sprzedaż". Wszystkie aktualne, sprawdzone oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Proponujemy również zamieszczenie Państwa oferty sprzedaży/kupna apteki w naszym serwisie.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować Państwu wsparcie i rzetelne pośrednictwo w sprzedaży aptek. Świadczymy kompleksowe usługi doradcze zarówno dla osób zainteresowanych sprzedażą apteki, jak również dla potencjalnych nabywców. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasi doradcy udzielą Państwu wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania. Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w zakładce: "Usługi dla sprzedających/kupujących aptekę".

Cofnij