right

Organizacja szkoleń i konferencji

Od wielu lat, niezwykle popularną i skuteczną formą podnoszenia kwalifikacji pracowników jak również integracji zespołu jest organizowanie konferencji, szkoleń czy też warsztatów tematycznych.  
Niesie to ze sobą jednak konieczność sporego zaangażowania w ich przygotowanie. Aby ułatwić Państwu organizacje tym podobnych wydarzeń dla firm oraz klientów indywidualnych, stworzyliśmy zespół specjalistów, który kompleksowo przygotuje i zrealizuje każdy projekt.

Zapewniamy charyzmatycznych mówców, którzy potrafią występować przed małym i dużym audytorium (nawet kilka tysięcy osób). Gwarantujemy niezbędny sprzęt audiowizualny wraz z obsługą techniczną i ew. doradztwem marketingowym. Świadczymy również usługi w zakresie obsługi spotkań przez konferansjerów, hostessy. Przygotowujemy też materiały szkoleniowe i promocyjne (ulotki, broszury, standy itp.).

Jeśli nie macie Państwo przygotowanej koncepcji wydarzenia, stworzymy projekt usługi - począwszy od pomysłu na dane wydarzenie poprzez jego realizację aż po „inne” elementy, które będą Państwa życzeniem.
Przygotowujemy też projekty wieczorów tematycznych, które idealnie sprawdzają się zarówno jako uzupełnienie konferencji szkoleniowych ale również, jako spotkania integracyjne.

Cofnij